Basit İğne Oyası Örnekleri

Bugün birbirinden basit ve insanı yormayan iğne oyası örneklerini paylaşmak istedik. Yeni başlayan arkadaşlarımız için elimizden geldiğince en kolay iğne oyalarını görselleri ile beraber yazımızda yayınlayacağız.

İğne oyası modelleri çok eski zamanlardan beri bayanların ördüğü modellerdir. Bu iğne oyalarının birbirinden güzel örneklerini sizler için bu yazımızda derledik. Bu yazımızda güzel ve şık iğne oyası modellerinin örneklerini ve resimlerini veriyoruz.

Basit iğne oyası örnekleri sizlerin yapabileceği ve yaparken zorlanmayacağı iğne oyası örnekleridir. Bu iğne oyaları herkesin örebileceği kadar basit olan modellerdir. Tığ ile işleyeceğiniz bu iğne oyaları evinizin ve kıyafetlerinizin vazgeçilmez şık parçaları olacaktır.

Bu basit iğne oyası örneklerini evimizde ve aksesuarlarımızda çok uzun zamandan beri kullanıyoruz.

Mesela havlu kenarlarında, yastık örtülerinde, yatak örtülerinde, eşarplarda ve yazmalarda bu oyaları kullanıyoruz.

Bu modelleri bütün basit örtülere uygulayarak örtülerinize güzel ve şık bir hava katabilirsiniz.

İğne oyası çok uzun yıllardır hayatımızda olan bir işlemedir. İstediğiniz işleme modelini seçerek işleyebilirsiniz. Bu iğne oyalarını dilediğiniz renkte ipler ile örtülerinize işleyebilirsiniz. Ayrıca renkli ipler ile de bu işlemeleri yapabilirsiniz.

Özellikle baş örtülerinde bu iğne oyaları kullanılmaktadır. Hem renkli hem de motifli iğne oyalarını baş örtülerinde ve yazmalarında kullanılmaktadır.

Özellikle çiçek motifi iğne oyalarında oldukça kullanılmaktadır. Bu motifler ve oyalar ile bütün örtüleri güzelleştirebilirsiniz.

Yorum Yapınız