Basit Örgü Modelleri

Bugün sizlere birbirinden basit örgü modellerini göstereceğiz. Özellikle örgü örmeye yeni başlayan bayanlara bu basit örgü modelleri oldukça işe yarar sonuçlar verecektir.

Bunun yanında pratik bir şekilde hızlı bir örgü işlemi gerçekleştirmek isteyen bayanlar için de basit örgüler oldukça işe yarar olacaktır.

Hiç zorlanmadan azimle eminim bu işin üstesinden geleceksiniz.  Bu modelleri dilerseniz tığ işi modelleri ile silerseniz şiş ile basitçe ve düz modeller olarak örebilirsiniz.

Düz bir şekilde örülmektedir. Hem kendiniz için, hem çocuklarınız için hem de eviniz için birbirinden basit modelleri örebilirsiniz.

Basit olan örgüler arasında yer alan modeller şunlardır:; atkılar, bereler, eldivenler, kazaklar, hırkalar, bluzler, elbiseler, tunikler çoraplar, patikler, battaniyeler, yatak örtüleri ve buna benzer diğer modellerdir. Bu modellerin en basit ve en güzel olanlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bu modeller oldukça basit olarak örülebilen modellerdir. Basit olmaları bunların görünümlerinin de basit olduğu anlamına gelmez.

Bu modeller oldukça güzel olan modellerdir. Kendi zevkinize uygun olan modelleri seçebilirsiniz. Dilediğiniz renk ipler ile bu modelleri örebilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Ayrıca desenler, motifler, kurdeleler, düğmeler ve fermuarlar da kullanarak da bu basit örgüleri güzelleştirebilirsiniz. Sizler için hem güzel olan hem de örmesi basit olan modellerdir.

 

Yorum Yapınız